Domov

Zapojte sa do prieskumu vzdelávacích potrieb v segmente nehnuteľností na tému: Energetická efektívnosť a trvalá udržateľnosť nehnuteľností

Prieskum realizuje EkoFond v rámci medzinárodného projektu SEER (bližšie informácie o projekte nájdete tu :http://www.ekofond.sk/node/10374 ) v spolupráci so všetkými partnermi projektu a vo všetkých krajinách partnerov projektu.

Prieskum je zameraný na segment nehnuteľností (realitný biznis, facility manažment, správa budov a pod.) , pričom základným cieľom projektu je zmapovať aktuálnu situáciu v oblasti vzdelávania zameraného na oblasť energetickej efektívnosti a udržateľnej energetiky pre tento segment a identifikovať nové vzdelávacie potreby a preto realizujeme prieskum, zameraný na vybranú skupinu osôb pôsobiacich v segmente nehnuteľností.

Vyplňte prosím dotazník  podľa vašich najlepších vedomostí. Vyplnenie dotazníka bude trvať v rozsahu od 7- 13 minút. Dotazník nájdete na nasledovnom linku:

https://my.surveypal.com/SEER-Survey-Slovakia

 

Ak nemôžete otvoriť  odkaz kliknutím naň, skopírujte ho do políčka adresy prehliadača stlačením pravého tlačidla na myši.

Prehľad obsahunávrat hore

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné vypnutie niektorých častí našej stránky.
V súčasnosti pre Vás pripravujeme celkom nový obsah.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č . : 02/ 626 22 032.

EkoFond, n.f.