DomovNovinkySúťaž pre II. stupeň základných škôl

Súťaž pre II. stupeň základných škôl

Súťaž pre II. stupeň základných škôl

Odhaľte budúcnosť alternatívnych, k prírode šetrných dopravných prostriedkov a získajte zaujímavé výhry! EkoFond, n. f., zriadený SPP, a. s., vyhlasuje v školskom roku 2009/2010 súťaž pre II. stupeň základných škôl o najkreatívnejšie projektové vzdelávanie na tému „Energia v doprave – ako budeme jazdiť v budúcnosti?“.

Učitelia, dajte priestor tvorivosti vašej, ako aj vašich žiakov! Pripravte projektové vyučovanie na aktuálnu tematiku využívania rôznych alternatívnych pohonných palív a technológií v doprave a zapojte sa spolu so žiakmi do súťaže. Cieľom súťaže je hľadať také spôsoby prepravy ľudí, tovarov a služieb, ktoré budú šetriť životné prostredie, pričom súčasne poskytnú rovnaké pohodlie a flexibilitu ako dopravné prostriedky využívajúce palivá na báze ropy. Pamätajte, že každý z nás môže svojimi aktivitami a rozhodnutiami ovplyvňovať budúcnosť, a preto využitím vašej kreatívnosti hľadajte možnosti racionálnejšieho využitia energie v doprave a možnosti ochrany prírody!

Stačí, ak zrealizujete vzdelávacie aktivity, ktoré zhrniete do súťažného projektového formulára. Zaregistrujete sa do Zóny pre registrované školy, vyplňte prihlasovací a súťažný formulár a priložte niekoľko fotografií. Súťaží sa o finančné i vecné ceny! Viac informácií nájdete, ak kliknete sem.

Prehľad obsahunávrat hore

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné vypnutie niektorých častí našej stránky.
V súčasnosti pre Vás pripravujeme celkom nový obsah.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č . : 02/ 626 22 032.

EkoFond, n.f.