DomovNovinkyZískajte príspevok až do výšky 7300 € na auto s pohonom CNG

Získajte príspevok až do výšky 7300 € na auto s pohonom CNG

Získajte príspevok až do výšky 7300 € na auto s pohonom CNG V podpore právnických osôb až do výšky 7000 € pokračujeme aj naďalej
EkoFond v spolupráci so svojim zriaďovateľom Slovenským plynárenským priemyslom pokračuje v stabilnej podpore verejnoprospešných organizácií, miest a obcí pri nákupe automobilov s pohonom na CNG, ktoré nebudú využívané na podnikanie. Naďalej chceme prostredníctvom grantového programu týmto subjektom ponúkať možnosť získať príspevok vo výške do 50% z ceny vozidla resp. do 7000 €.

Veríme, že poskytnutie možnosti jazdiť na zemný plyn, ktorý je lacnejší ako benzín či nafta, im pomôže investovať ušetrené finančné prostriedky späť do spoločnosti a prispeje k šetreniu životného prostredia v našom bezprostrednom okolí.

Kompletné informácie o tom ako sa zapojiť do grantového programu pre právnické osoby nájdete na tomto linku.

Cenové zvýhodnenie pre fyzické osoby až do výšky 7 300 €
EkoFond prináša fyzickým osobám túto jeseň v partnerskom projekte so svojim zriaďovateľom Slovenským plynárenským priemyslom a výrobcami automobilov s pohonom na CNG značiek Fiat, Opel a Volkswagen možnosť získať zaujímavé cenové zvýhodnenie na dostupné typy osobných automobilov značky Fiat, Opel a Volkswagen.

Pri kúpe auta je asi pre každého z nás podstatným faktorom cena. Ceny vozidiel s pohonom na CNG sú dnes porovnateľné s naftovými verziami. Prvým bonusom, ktorý môže fyzická osoba získať, je zľava od výrobcu automobilov, podľa modelu až do výšky 5 300 €. Navyše, vďaka finančnému príspevku od EkoFondu dokážete pri kúpe nového auta na CNG usporiť ďalších 2 000 €. Spolu s úsporou nákladov na palivo sú dnes CNG vozidlá zaujímavou a dostupnou alternatívou ku klasickým pohonom.

Kompletné informácie o tom ako sa zapojiť do grantového programu pre fyzické osoby a možnosti získať dodatočnú zľavu od výrobcu nájdete na tomto linku.

Prehľad obsahunávrat hore

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné vypnutie niektorých častí našej stránky.
V súčasnosti pre Vás pripravujeme celkom nový obsah.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č . : 02/ 626 22 032.

EkoFond, n.f.