• user warning: Got error 122 from storage engine query: SELECT t.* FROM term_node r INNER JOIN term_data t ON r.tid = t.tid INNER JOIN vocabulary v ON t.vid = v.vid WHERE r.vid = 6435 ORDER BY v.weight, t.weight, t.name in /home/ekofondsk/domains/ekofond.sk/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 632.
  • user warning: Got error 122 from storage engine query: SELECT DISTINCT b.* FROM blocks b LEFT JOIN blocks_roles r ON b.module = r.module AND b.delta = r.delta WHERE b.theme = 'ekofond' AND b.status = 1 AND (r.rid IN (1) OR r.rid IS NULL) ORDER BY b.region, b.weight, b.module in /home/ekofondsk/domains/ekofond.sk/public_html/modules/block/block.module on line 433.
DomovNovinkyZískajte príspevok až do výšky 7300 € na auto s pohonom CNG

Získajte príspevok až do výšky 7300 € na auto s pohonom CNG

Získajte príspevok až do výšky 7300 € na auto s pohonom CNG V podpore právnických osôb až do výšky 7000 € pokračujeme aj naďalej
EkoFond v spolupráci so svojim zriaďovateľom Slovenským plynárenským priemyslom pokračuje v stabilnej podpore verejnoprospešných organizácií, miest a obcí pri nákupe automobilov s pohonom na CNG, ktoré nebudú využívané na podnikanie. Naďalej chceme prostredníctvom grantového programu týmto subjektom ponúkať možnosť získať príspevok vo výške do 50% z ceny vozidla resp. do 7000 €.

Veríme, že poskytnutie možnosti jazdiť na zemný plyn, ktorý je lacnejší ako benzín či nafta, im pomôže investovať ušetrené finančné prostriedky späť do spoločnosti a prispeje k šetreniu životného prostredia v našom bezprostrednom okolí.

Kompletné informácie o tom ako sa zapojiť do grantového programu pre právnické osoby nájdete na tomto linku.

Cenové zvýhodnenie pre fyzické osoby až do výšky 7 300 €
EkoFond prináša fyzickým osobám túto jeseň v partnerskom projekte so svojim zriaďovateľom Slovenským plynárenským priemyslom a výrobcami automobilov s pohonom na CNG značiek Fiat, Opel a Volkswagen možnosť získať zaujímavé cenové zvýhodnenie na dostupné typy osobných automobilov značky Fiat, Opel a Volkswagen.

Pri kúpe auta je asi pre každého z nás podstatným faktorom cena. Ceny vozidiel s pohonom na CNG sú dnes porovnateľné s naftovými verziami. Prvým bonusom, ktorý môže fyzická osoba získať, je zľava od výrobcu automobilov, podľa modelu až do výšky 5 300 €. Navyše, vďaka finančnému príspevku od EkoFondu dokážete pri kúpe nového auta na CNG usporiť ďalších 2 000 €. Spolu s úsporou nákladov na palivo sú dnes CNG vozidlá zaujímavou a dostupnou alternatívou ku klasickým pohonom.

Kompletné informácie o tom ako sa zapojiť do grantového programu pre fyzické osoby a možnosti získať dodatočnú zľavu od výrobcu nájdete na tomto linku.

Prehľad obsahunávrat hore