65. výročie vzniku SOŠ technickej Prešov
Stredná odborná škola technická v Prešove, jedna z troch škôl zapojených do pilotného projektu neinvestičného fondu EkoFond, v rámci ktorého vznikol nový stredoškolský študijný odbor „technik energetických zariadení budov“, oslavuje tento rok 65. výročie od svojho založenia.
Fotosúťaž Projekty cez objektív je po uzávierke, za prihlásené fotografie je možné hlasovať do konca novembra
Uzávierka pre prihlasovanie súťažných príspevkov vo fotografickej súťaži EkoFondu "Projekty cez objektív" uplynula 31. októbra, verejnosť však môže za svoje obľúbené fotografie hlasovaťdo 30. novembra 2013.
Výsledky 5. ročníka Súťaže pre školy!
20. júna 2013 sme  spoznali 7 ocenených škôl v Hlavnej súťaži 5. ročníka súťaže pre základné školy a I.stupeň osemročných gymnázií. Víťazi si prebrali ceny na Slávnostnom vyhlásení výsledkov súťaže, v kongresovej sále SPP.

Ďakujeme všetkým zúčastneným školám. Úprimne si vážime čas a úsilie, ktoré učitelia a žiaci vynaložili na vypracovanie a realizáciu kampaní zameraných na tému "Energia v našom meste", do ktorých školy aktívne zapájali aj miestne komunity.
2. uzávierka Súťaže v rámci modulov má víťazov

2. uzávierka Súťaže v rámci modulov už pozná svojich víťazov! Všetky súťažné príspevky, vrátane víťazných, nájdete spolu s hodnoteniami odbornej hodnotiacej komisie na stránkach Multimediálnej online platformy.

Víťazom srdečne gratulujeme!

Fotografická súťaž pre študentov SŠ
EkoFond, n.f. pripravil pre študentov stredných škôl vo veku 15 - 19 rokov jedinečnú fotografickú súťaž "Projekty cez objektív".
2. uzávierka Súťaže v rámci modulov spustená

Vážení učitelia,

Spúšťame 5. ročník Súťaže pre základné školy

EkoFond, n.f. vyhlasuje v školskom roku 2012/2013 už 5. ročník súťaže pre základné školy a I. stupeň 8-ročných gymnázií, tentokrát na tému Energia v našom meste.

EkoFond vyhlásil už 4. ročník súťaže pre základné školy

      EkoFond, n.f. v rámci vzdelávacieho projektu EkoFond pre školy vyhlásil 2. novembra 2011 už 4. ročník súťaže pre II.

 Do súťaže EkoFond pre školy je zaradených 90 projektov. Ďakujeme všetkým učiteľom a žiakom, ktorí sa zapojili do súťaže pre druhý stupeň základných škôl na tému „Energia v doprave – ako budeme jazdiť v budúcnosti?". Do termínu uzávierky, 26. februára 2010, EkoFond prijal 90 súťažných príspevkov, z ktorých hodnotiaca komisia v najbližšom období vyberie víťazov.
 
Záujem a kreativita základných škôl nás príjemne potešila. Všetkým školám, ktoré sa zapojili ešte raz ďakujeme a držíme palce v ďalšom priebehu súťaže.
 
Výsledky súťaže budú zverejnené na slávnostnom vyhlásení, ktoré sa uskutoční dňa 20. mája 2010.
Uzávierka súťaže EkoFond pre školy sa blíži - aktualizované Súťaž pre druhý stupeň základných škôl na tému „Energia v doprave – ako budeme jazdiť v budúcnosti?“ bude mať uzávierku pre prijímanie žiadostí už budúci týždeň v piatok 26. 2. 2010. Platí dátum poštovej pečiatky - príspevok musí byť poštou zaslaný najneskôr 26.2.2010.

Súťažné príspevky môžu byť doručené aj osobne do 26.2.2010 na adresu: Centrum pre filantropiu, Kozia 11, 811 03 Bratislava.

Pri odosielaní tlačenej verzie si nezabudnite skontolovať či prikladáte:

Prehľad obsahunávrat hore

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné vypnutie niektorých častí našej stránky.
V súčasnosti pre Vás pripravujeme celkom nový obsah.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č . : 02/ 626 22 032.

EkoFond, n.f.